turnigy

TURNIGY 9X přechod na firmware er9x - na co si dát pozor

K tomuto tématu můžete na internetu najít velké množství informací. Nechci zde suplovat ostatní zdroje, ani si nedělám nárok na kompletní příručku. Provedu vás krok za krokem upgradem vysílače a hlavně upozorním na oblasti, kde je třeba dát zvláště pozor. Předem mohu prozradit, že nechybí ani trochu kouře ze spáleného tišťáku. Vše jsem prozkoumal na vlastní nebezpečí.

Vysílačka TURNIGY 9X - JETI & FrSky - dva v jednom

Už několik let používám vysílačku TURNIGY TGY9X, osmikanálový zázrak za $50, v kombinaci s JETI modulem TU 2.4GHz. Původně jsem chtěl koupit modul EX TGs, který bych mohl zacvaknout do vysílačky. Bohužel u Pecky zrovna nebyl skladem, a tak jsem se musel zašťourat ve střevech vysílače.

Turnigy 35-48-B 900kv Brushless Outrunner vs RCBalancer freq diferences

Dnes jsem se pokusil si posvítit na Outruner z e-shopu HobbyKing. Jde o poměrně levný motůrek, který na HK prodávají za zhruba 19$. Motivem mého dnešního testu bylo zjistit jak bude vypadat nevyvážení motoru při různých frekvencích nabírání vzorků. Testoval jsem při 400Hz (červená), 1.25kHz (zelená), 1.6kHz(modrá) a 5kHz (žlutá). Na prvním grafu je vidět pouze měření při 5kHz všechny tři osy X(červená), Y(zelená), Z(modrá).

Subscribe to turnigy